Синоптики оприлюднили оновлений прогноз погоди для України на новорічні свята

Як розповів Глава українського Гідрометеоцентру Микола Кульбіда розповів, коли в Україну прийде справжня зима зі снігопадами та морозами, а також дав прогноз погоди на новорічні свята.

Синоптики оприлюднили оновлений прогноз погоди для України на новорічні свята - today.ua

За словами метеоролога, у 2021 році якихось серйозних погодних аномалій не очікується. Зима в Україні припаде згідно з календарем, а температурні показники будуть у межах норми. Значно похолоднішає у другій половині грудня поточного року, але ближче до Нового року температура повітря почне підвищуватись.

Новий 2022 рік українці зустрічатимуть за середньодобової температури повітря близько нуля градусів. Вдень стовпчики термометрів показуватимуть "плюсову" температуру. Синоптики оприлюднили оновлений прогноз погоди для України на новорічні свята Напередодні Нового року та у перші дні січня 2022 року метеорологи прогнозують від +1 до +2 градусів вдень, на Півдні – до +4 градусів. Невеликі морози можливі лише ближче до Різдва, далі знову очікується відлига.

Опадів у вигляді снігу новорічної ночі не передбачається. Українці зустрічатимуть головне свято року за сухої та порівняно теплої погоди.

Дізнайтеся, коли в Україні випаде перший сніг. Синоптики оприлюднили прогноз погоди до кінця 2021 року.