Війна України з Росією досягне переломного моменту в середині серпня та завершиться до кінця 2022 року. Про це заявив генерал-майор Кирило Буданов.
Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомив, що у Росії триває переворот для усунення президента Володимира Путіна. Буданов підкреслив, що РФ зазнає поразки і що її втрати величезного масштабу.
Українські військові чудово поінформовані про плани Кремля. Вони дізнаються про наміри супротивника, як тільки вони починають складатися.
"Ми воюємо з Росією вже вісім років і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада – це міф. Це орда людей зі зброєю", – пояснив голова військової розвідки.
Популярні зараз
У польському Міноборони на бачать можливості для відправки своїх миротворців в Україну
Стали відомі подробиці про український наземний бойовий робот Protector UGV
Народні депутати підтримали спрощення накладення ТЦК заочних штрафів ухилянтам
Кирило Буданов пообіцяв, що українці відновлять владу на всіх своїх територіях, які тимчасово зайняли рашисти.
"Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. У результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим", – зазначив правоохоронець в інтерв'ю "Sky News"
Багато українців цікавляться астрологічними прогнозами та вірять зіркам. Відомий езотерик Дмитро Уранус налаштований песимістично. Він повідомив, коли російські окупанти покинуть нашу країну.