Подорож до ЄС без Covid-тесту: які країни українці можуть вільно відвідувати

Названо країни Європи, які пускають туристів без довідки про вакцинацію і Covid-тесту. Двері популярних європейських курортів відкриті для мандрівників з України.

Подорож до ЄС без Covid-тесту: які країни українці можуть вільно відвідувати - today.ua

Провести літню відпустку на одному з популярних європейських курортів українці можуть без необхідності здавати Covid-тест. Не доведеться також оформляти довідку про вакцинацію. Відкрили свої кордони і зняли всі обмеження для туристів Чорногорія та Албанія.

Трохи послабили обмеження, але все ще вимагають наявність негативного ПЛР-тесту для туристів з України Болгарія, Греція, Сербія, Кіпр, Румунія, Хорватія, Боснія і Герцеговина.

Щоб перетнути кордон Греції, Йорданії та Болгарії Covid-тести повинні пройти всі дорослі і діти від 5 років. У Румунії наявність негативного ПЛР-тесту вимагають від усіх бажаючих в'їхати в країну, які старше 3 років.

Подорож до ЄС без Covid-тесту: які країни українці можуть вільно відвідувати Вельми жорсткі обмеження на в'їзд на територію держави все ще діють в Грузії. Тут на кордоні вимагають здати Covid-тест навіть немовлятам. Українцям, які планують провести відпочинок на курортах Єгипту, слід знати, що в країні діє обмеження на в'їзд для дітей старше 6 років. У Тунісі та ОАЕ ці обмеження стосуються дітей старше 12 років. Всім їм доведеться здавати Covid-тести.

Якщо перспектива всією сім'єю здавати тести на коронавірус вас не приваблює, то відмінно відпочити можна і на території рідної країни. "Укрзалізниця" запустила 11 додаткових поїздів до узбережжя Чорного і Азовського морів.