Відпочинок на морі став доступнішим: “Укрзалізниця“ запустила 11 нових поїздів до узбережжя

Автор: Шевченко Лилия

Українці влітку 2021 року зможуть сповна насолодитися відпочинком на азовському і чорноморському узбережжі. Компанія "Укрзалізниця" запустила 11 додаткових поїздів до моря. Подробиці програми з розвитку внутрішнього туризму розповіли в прес-службі УЗ.

Відпочинок на морі став доступнішим: “Укрзалізниця“ запустила 11 нових поїздів до узбережжя - today.ua

У касах або на сайті "Укрзалізниці" вже відкрито продаж квитків на додаткові 11 поїздів до моря, які дозволять швидко і комфортно дістатися з різних регіонів України до морських курортів. Очікується, що запуск нових "морських" поїздів буде сприяти популяризації внутрішнього туризму в країні.

Починаючи з 3 червня поточного року почав курсувати потяг до Одеси з Лисичанська, маршрут дасть можливість жителям східних і центральних областей максимально зручно добиратися до узбережжя Чорного моря. Також з 3 числа був запущений потяг з Кривого Рогу до Генічеська.

З 4 червня до Азовського моря відправився перший потяг з Хмельницького до Генічеська, щоб жителі Західної України могли оздоровитися і відпочити на Чорному морі.

Популярні зараз

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Українцям готують велике підвищення податків

В ООН зробили заяву про мобілізацію українських біженців

НБУ змінив умови купівлі валюти в Україні: банки вимагатимуть додаткову інформацію

З 5 червня відправляються потяги маршрутом Жмеринка - Генічеськ та Івано-Франківськ - Генічеськ. Перший поїзд курсуватиме по непарних числах, а другий - по парних.

Відпочинок на морі став доступнішим: “Укрзалізниця“ запустила 11 нових поїздів до узбережжя З 10 червня відправляються перші "морські" потяги до Бердянська з Дніпра і Кривого Рогу. Дніпро - Бердянськ курсуватиме по парних числах, а Кривий Ріг - Бердянськ - по непарних.

З 11 червня жителі Харкова і Львова теж зможуть дістатися до Бердянська потягом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З 15 червня почне курсувати поїзд Суми - Одеса, а з 17 червня відправиться перший потяг Чернігів (Ніжин) - Одеса. Обидва маршрути курсуватимуть по непарних числах.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" запустила додаткові потяги по туристичних регіонах України.