Обов'язкову військову службу в Україні скасують відповідно до нового закону

У партії "Слуга народу" заявили про намір незабаром скасувати обов'язковий військовий призов. Нову Стратегію воєнної безпеки України вже підписав президент країни Володимир Зеленський.

Обов'язкову військову службу в Україні скасують відповідно до нового закону - today.ua

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко повідомив, що влада України має намір скасувати обов'язковий призов на проходження військової служби в армії країни. Реалізація даного проекту може початися вже в 2023 році.

В рамках нової Стратегії воєнної безпеки також намічено проведення реформи військкоматів. За словами Корнієнка, всі затверджені в Стратегії воєнної безпеки положення пов'язані з планами вступу України в НАТО. Щоб привести збройні сили країни у відповідність до стандартів Альянсу, реформування ЗСУ продовжиться.

Зокрема, буде відмінено строкову службу, армія перейде повністю на контрактну основу. Також в рамках Стратегії будуть розроблені і затверджені нові оперативні плани і плани застосування сил та засобів складових сектору безпеки і оборони. Обов'язкову військову службу в Україні скасують відповідно до нового закону Відзначимо, що в кінці березня 2021 року Верховна Рада прийняла в другому читанні закон про призов резервістів без оголошення мобілізації в державі. Для цього будуть створені територіальні центри комплектації і соцпідтримки.

Нагадаємо, раніше в Мінсоцполітики заявили про підвищення пенсій військовослужбовцям. На яку суму зростуть виплати?