Названо три найкращих міста України за якістю життя

В Україні визначили три найкращих міста за якістю життя. Київ, Одеса, Львів в рейтинг міст з найбільш комфортними умовами і розвиненою інфраструктурою не потрапили ...

Названо три найкращих міста України за якістю життя - today.ua

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) за сприяння ЗМІ провів дослідження "Український муніципальний опитування 2021 року". Опитування проводила Соціологічна група "Рейтинг" за підтримки американського Агентства з міжнародного розвитку (USAID). Результати дослідження вийшли досить несподіваними.

Лідерами серед найкомфортніших міст України стали не столиця і мегаполіси, а порівняно невеликі обласні міста. Перше місце в списку українських міст за рівнем задоволеності мешканців послугами та комфортом, які їм забезпечує місцеве керівництво, зайняла Вінниця.

В цьому обласному центрі проживає трохи більше 370 тисяч чоловік, які, як свідчать результати опитування, задоволені умовами і якістю життя в місті. У Вінниці функціонує потужний IT-кластер, в якому знайшли робоче місце і хорошу зарплату професійні інженери і розробники. Багато городян їздять на роботу в Київ та інші міста України. Названо три найкращих міста України за якістю життя Луцьк виявився на другому місці в рейтингу міст з найвищим рівнем життя в Україні. Один з найдавніших міст часів Волинського князівства на території Західної України в сучасному світі відрізняється швидкістю впровадження нових технологій, які спрямовані на підвищення якості життя.

Замикає трійку лідерів Івано-Франківськ з чисельністю населення майже 238 тисяч.

Нагадаємо, в рейтинг кращих університетів світу увійшли десять українських ВНЗ.