Названо основні симптоми зараження індійським штамом коронавіруса Дельта

Коронавірус Дельта виявлений в Україні. Українцям розповіли, за якими ознаками можна зрозуміти, що відбулося зараження індійським штамом COVID-19.

Названо основні симптоми зараження індійським штамом коронавіруса Дельта - today.ua

Симптоми зараження коронавірусом Дельта відрізняються від уже відомих ознак COVID-19. Після закінчення інкубаційного періоду у хворого підвищується температура тіла і з'являються ознаки, схожі на симптоми гострого отруєння.

За словами українських лікарів, індійський штам коронавіруса відрізняється високим ступенем поширення, він дуже швидко передається від людини до людини в колективах і сім'ях. Для захисту від коронавіруса Дельта рекомендують ставити дві дози вакцини, оскільки одне щеплення точно не захистить від зараження.

Українцям, які раніше перехворіли на COVID-19 і мають антитіла до даної інфекції, мають більше шансів уникнути зараження. Люди, які не хворіли на коронавірусу, повинні бути максимально обережними. Названо основні симптоми зараження індійським штамом коронавіруса Дельта При перших ознаках отруєння медики рекомендують пройти ПЛР-тестування і піти на самоізоляцію. Якщо тест покаже позитивний результат, то в найближчий місяць людині необхідно уникати фізичних навантажень і відмовитися від занять спортом.

У зв'язку з виявленням в Україні коронавіруса Дельта, влада впроваджує жорсткі обмеження. Для в'їзду на територію країни знадобиться негативний ПЛР-тест.

Експрес-тестування необхідно буде пройти при перетині кордону всім громадянам, що прямують в Україну з Індії, Великобританії, Росії та Португалії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що коронавірус небезпечно мутував. Названо штами, від яких не захищає вакцинація.