На Україну насувається циклон: частину областей всі вихідні будуть заливати дощі

На зміну палючому сонцю та спеці прийдуть дощі і грози. У вихідні, 17-18 липня більшість регіонів України опиняться у владі атмосферного фронту, який принесе з собою рясні опади і зниження температури повітря.

На Україну насувається циклон: частину областей всі вихідні будуть заливати дощі - today.ua

У суботу, 17 липня 2021 року, дощі та грози обрушаться на західну і північну частини України. Дощитиме також в Києві і Житомирі, Харківській, Луганській і Донецькій областях. У решті регіонів метеорологи Укргідрометцентру опади не прогнозують.

Температура повітря вдень коливатиметься в діапазоні - від 31 до 35 градусів тепла. Вночі стовпчики термометрів в середньому будуть перебувати на рівні +20 ... +22 градусів. Вітер північно-східний, 3-8 м/с. На Україну насувається циклон: частину областей всі вихідні будуть заливати дощі У неділю, 18 липня, атмосферний фронт кілька зміститься на Захід. Дощі і грози очікуються в північних і західних областях України, а також в Київській, Житомирській та Вінницькій областях. Температура повітря залишиться на тому ж рівні, що і впродовж попередньої доби. На Україну насувається циклон: частину областей всі вихідні будуть заливати дощі У понеділок, 19 липня, циклон принесе похолодання. Стовпчики термометрів підуть униз. Прохолодніше всього буде в західних областях: від 26 до 28 градусів тепла в денний час доби. На Україну насувається циклон: частину областей всі вихідні будуть заливати дощі Нагадаємо, раніше синоптики повідомили, що в Україні осінь почнеться вже в серпні. Прогноз погоди до кінця літа здивував українців.