На Україну насувається негода: в ДСНС попереджають про бурі та повені

На територію України насувається негода. У Державній службі з надзвичайних ситуацій попереджають про грози, град і ураганний вітер в ряді регіонів країни в найближчі вихідні.

На Україну насувається негода: в ДСНС попереджають про бурі та повені - today.ua

Рятувальники звернулися до українців із закликом в найближчі вихідні зберігати обережність і по можливості залишатися вдома. В окремих областях країни прогнозують бурі, грози зі зливами і градом, потужні пориви вітру.

"Вдень 31 липня в східних, Запорізькій, більшості західних областей грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м / с (1 рівень небезпеки, жовтий)", - йдеться в повідомленні ДСНС.

На Україну насувається негода: в ДСНС попереджають про бурі та повені Сильні зливи в західних областях України можуть привести до зсувів, селей і паводків. Особливо небезпечним буде період з 31 липня по 2 серпня 2021 року для Львівської та Івано-Франківської областей.

Рясні опади приведуть до підвищення рівня води в басейнах річок Дністер і Сян. Це може сформувати значний схильний і місцевий стік, що вкрай небезпечно для всього живого.

Нагадаємо, раніше метеорологи розповіли, яка погода встановиться на території України в серпні 2021 року. За даними синоптиків, без палючої спеки і потужних буревіїв не обійдеться. Які області країни потрапляють в зону особливої небезпеки?