На зміну спеці прийде холод: прогноз погоди до кінця літа здивував жителів України

Липнева спека зміниться серпневим холодом. Пляжний сезон в Україні закінчиться набагато раніше, ніж зазвичай. Прогноз погоди до кінця літа від народного синоптика Леоніда Горбаня здивував і насторожив українців.

На зміну спеці прийде холод: прогноз погоди до кінця літа здивував жителів України - today.ua

За даними Леоніда Горбаня, липень 2021 року буде дуже жарким і дощовим одночасно. Така погода більше властива тропікам, а жителям України доведеться звикати до малоприємних погодних умов. Стовпчики термометрів злетять до +32 градусів вдень, а вночі не будуть опускатися нижче +20 градусів.

На додаток до спеки підуть дощі. Грози і зливи синоптик прогнозує в західних областях з 10 липня. З 17 по 22 липня похолодає до +20 градусів в денний час доби, потім знову повернеться спека, але дощі не припиняться.

На зміну спеці прийде холод: прогноз погоди до кінця літа здивував жителів України Погода в серпні почнеться зі спеки, найспекотнішим буде 4 серпня, коли повітря прогріється до +35 градусів. Потім почне холоднішати. Найдовше літнє тепло затримається в південних областях - до середини місяця, в інших регіонах вже в першій половині серпня почнеться рання осінь. В останні дні серпня стовпчики термометрів показуватимуть в середньому +20 градусів вдень.

Дізнайтеся також детальний прогноз погоди на весь липень 2021 року для України. Метеорологи прогнозують аномальні тропічні ночі.