Потужний циклон насувається на Україну: зливові дощі заллють кілька областей

Циклон, який затопив на півострові Крим міста Керч і Ялту, зміщується на територію материкової України. Зливові дощі заллють кілька областей.

Потужний циклон насувається на Україну: зливові дощі заллють кілька областей - today.ua

Українські метеорологи прогнозують низку потужних опадів у деяких областях країни. Циклон, який принесе з собою зливові дощі, грози та шквальний вітер, досягне території материкової України в суботу, 19 червня.

В епіцентрі циклону опиняться Одеська, Херсонська та Миколаївська області. Сильні локальні дощі пройдуть також в західній частині країни, помірні опади можливі в Запорізькій, Дніпропетровській, Кропивницькій та Черкаській областях. В інших регіонах України метеорологи Укргідрометцентру прогнозують суху та жарку погоду. Потужний циклон насувається на Україну: зливові дощі заллють кілька областей У неділю, 20 червня, синоптики прогнозують сильні дощі та грози, які несуть небезпеку підтоплення, на більшій частині території України. Жителям західної, південної, і деяких центральних областей слід бути обережними. Ясна і суха погода збережеться тільки на Сході та Півночі, там настане справжнє спекотне літо, стовпчики термометрів сягатимуть позначки в +31 градус. Потужний циклон насувається на Україну: зливові дощі заллють кілька областей На початку нового робочого тижня очікувати припинення дощів українцям не варто, зливи і грози триватимуть щонайменше до середи, 23 червня.

Нагадаємо, раніше метеорологи оприлюднили новий прогноз погоди для України. Напередодні Трійці природні умови по всій території країни різко зміняться.