Найбільший авіаперевізник України МАУ покинув десятки пасажирів в аеропорту

Найбільший авіаперевізник України МАУ покинув пасажирів в аеропорту. Людям розіслали повідомлення, що рейс затримується, проте літак вилетів вчасно.

Найбільший авіаперевізник України МАУ покинув десятки пасажирів в аеропорту - today.ua

Якби не блогер Яна Метьолкіна, яка виявилася в числі десятків пасажирів, введених в оману МАУ, а потім просто покинутих без будь-якого пояснення в аеропорту, то ця кричуща історія так і залишилася б безкарною.

Журналістка і колишня редактор телешоу "Орел і Решка" оприлюднила ставлення МАУ до своїх пасажирів, після чого в компанії ініціювали внутрішнє розслідування. Як розповіла Яна Метьолкіна, вона купила квиток на літак МАУ, щоб летіти в Туреччину. В аеропорт блогер прибула за 1:50 до вильоту, однак черга на реєстрацію була настільки довгою, що весь цей час дівчина простояла в очікуванні.

"Я просто хотіла полетіти в Туреччину, щоб зняти новий випуск для свого YouTube каналу. Приїхала в аеропорт вчасно, за 1:50 до вильоту. На стійці реєстрації була жахлива чергу, в якій я простояла всі ці 1:50. За 15 хвилин до вильоту я і ще під 50 людей все ще стояли в черзі на реєстрацію. Нам сказали, що рейс затримується і без нас не полетять. Деяким людям у черзі на пошту прийшло повідомлення про затримку рейсу, тому я навіть не хвилювалася", - повідомила своїм підписникам в Інстаграм Яна Метьолкіна.

Після того, як журналістка пройшла процедуру реєстрації та паспортного контролю, вона підійшла до гейт. Але там було закрито, Яна разом з ще одним пасажиром попросили допомоги у працівників МАУ, але ті попросили їх покинути територію гейту.

Після цього до них підійшли люди у військовій формі і бронежилетах. У підсумку, Яна Метьолкіна змушена була давати показання і заплатити штраф за статтею 202 "Порушення пункту пропуску", який їй виписали. Найбільший авіаперевізник України МАУ покинув десятки пасажирів в аеропорту Ніякої компенсації ні Яна Метьолкіна, ні інші пасажири, які не змогли потрапити на літак, від МАУ не отримали. За словами блогера, через величезній черзі не полетіли десятки пасажирів її рейсу, а також наступного, яких змусили вистояти більше двох годин в черзі.

Після оприлюднення даної історії, Яна Метьолкіна повідомила, що з нею зв'язалися PR-служба МАУ і представники авіакомпанії, а також повідомили, що в авіакомпанії почалося службове розслідування.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що авіакомпанія МАУ відновила багато рейсів з України в різних напрямках. Куди пропонують летіти?