В Україні розширили список професій, які підлягають обов'язковій вакцинації

Кампанія по загальній вакцинації населення України продовжує розширюватися. Кабмін має намір двічі збільшити список професій, які підлягають обов'язковому отриманню COVID-сертифікатів.

В Україні розширили список професій, які підлягають обов'язковій вакцинації - today.ua

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що в МОЗ найближчим часом мають намір двічі розширити список професій, які повинні будуть пройти повний курс вакцинації. Таким чином, на вимогу Кабміну, зелені сертифікати про проходження повного курсу щеплень від COVID-19 повинні будуть мати соціальні працівники та листоноші, всі працівники державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер економіки.

В ході впровадження наступного етапу розширення списків на повну вакцинацію від коронавируса до переліку будуть включені співробітники комунальних підприємств та установ, а також працівники органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, комунальні установи. Про це Віктор Ляшко розповів в ході інтерв'ю. В Україні розширили список професій, які підлягають обов'язковій вакцинації За словами глави МОЗ України, перший список професій, представники яких повинні пройти вакцинацію, вже зареєстрований і очікує затвердження. Другий етап розширення будуть погоджувати з центральними органами виконавчої влади, після чого його розглянуть і затвердять. Ляшко вважає, що на це знадобиться не більше десяти днів.

Нагадаємо, співробітник Укрпошти звинувачує керівництво компанії в примусі його робити щеплення. За можливі наслідки чоловік вимагає мільярд євро компенсації.