Кабмін кардинально змінив правила поставок тепла і гарячої води в Україні

Кабінет міністрів України в ході чергового засідання змінив правила надання послуг з опалення та гарячого водопостачання. Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад і територій.

Кабмін кардинально змінив правила поставок тепла і гарячої води в Україні - today.ua

Головною метою Кабміну було забезпечити рівні умови отримання тепла і гарячої води для жителів багатоквартирних і приватних будинків. Для цього всіх споживачів, які до сих пір не визначилися з формою договору з постачальником тепла та гарячої води, буде діяти публічний договір приєднання та про надання послуг. Такий договір офіційно замінить письмові контракти з постачальниками.

Впровадження публічного договору в Україні забезпечить безперебійні поставки тепла і гарячої води в будинки споживачів, а також дозволить створити комфортні робочі умови для теплокомуненерго. Згідно з постановою Кабміну, публічний договір з мешканцями багатоповерхових будинків буде вважатися укладеним, якщо за 30 календарних днів власники домогосподарств не підписали інший договір. Кабмін кардинально змінив правила поставок тепла і гарячої води в Україні Для власників приватних будинків публічний договір вступить в силу, якщо протягом 30 календарних днів з моменту публікації тексту вони не відмовилися від надання послуг. Ніяких додаткових відомостей і документів українцям не доведеться надавати для переходу на нові договори.

Нагадаємо, раніше українців попередили про підвищення тарифів на опалення. Як зміняться суми в платіжках взимку?