Євросоюз офіційно визнав українські COVID-сертифікати

Європейський союз офіційно визнав українські COVID-сертифікати в додатку "Дія". Про це розповіли в прес-службі Міністерства цифрової трансформації України.

Євросоюз офіційно визнав українські COVID-сертифікати - today.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що громадяни України отримали можливість їздити в будь-яку з країн Європейського Союзу. Уряд ЄС офіційно визнав, що українські COVID-сертифікати в додатку "Дія" повністю відповідають європейським вимогам.

"Рішення Європейської комісії свідчить про високу довіру до України, а також робить подорожі українців в Європу доступними", - повідомив глава Кабміну.

COVID-сертифікат українського зразка в мобільному додатку "Дія" містить інформацію про вакцинацію, негативному результаті ПЛР-тесту. Також в нього заноситься відмітка про одужання людини від коронавірусної хвороби. Євросоюз офіційно визнав українські COVID-сертифікати Варто відзначити, що тестувати COVID-сертифікати в "Дії" почали з 1 липня 2021 року, тепер вони заробили в звичайному режимі COVID-сертифікати відображаються в додатку так само, як і інші цифрові документи. У країнах Євросоюзу паспорта вакцинації, які дозволяють безперешкодно подорожувати в межах ЄС, почали вводити набагато раніше - з початку літа поточного року.

Нагадаємо, незважаючи на те, що вакцинація від коронавіруса в Україні вважається справою добровільною, насправді, стало відомо, що громадянам без щеплень можуть заборонити працювати. Які обмеження будуть накладені на тих, хто відмовиться вакцинуватися?