Доктор Комаровський закликав готувати дитячі стаціонари: лікар прогнозує нову хвилю COVID-19 в Україні

Український лікар-педіатр вищої категорії Євген Комаровський пояснив співвітчизникам, який штам коронавірусу найбільш небезпечний Дельта чи Омікрон.

Доктор Комаровський закликав готувати дитячі стаціонари: лікар прогнозує нову хвилю COVID-19 в Україні - today.ua

В ефірі одного з українських телеканалів лікар і телеведучий Доктор Комаровський зазначив, що нова мутація коронавірусної інфекції Омікрон, швидше за все, не витіснить Дельту. Проте, на думку медика, навесні 2022 року Україну знову захлисне нова хвиля небезпечного захворювання.

"Навіть якщо ми викреслимо "Омікрон", то нова хвиля коронавірусу все одно буде навесні. Тому зростання весняної захворюваності на ковід цілком очікуване. Щодо саме штаму "Омікрон", зрозуміло, що сьогодні статистичних об'єктивних даних щодо нього немає", - заявив Євген Комаровський. .

Доктор Комаровський закликав готувати дитячі стаціонари: лікар прогнозує нову хвилю COVID-19 в Україні Педіатр зазначив, що поки що у світі ніхто ще не помер від Омікрона, навіть в Африці, де вперше була зафіксована дана мутація COVID-19, не відзначається зростання смертності та збільшення обсягів витрати кисню для хворих.

Доктор Комаровський звернув увагу телеглядачів, що Омікрон найчастіше вражає дітей, тому Україні слід "звернути увагу на готовність дитячих стаціонарів".

Нагадаємо, раніше Доктор Комаровський назвав штам коронавірусу, який найбільш небезпечний для людей із добрим імунітетом.