Білл Гейтс назвав точну дату завершення пандемії коронавірусу

Американський мільярдер та засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс стверджує, що закінчення пандемії коронавірусу в усьому світі не за горами. Сприятимуть цьому кілька важливих факторів.

Білл Гейтс назвав точну дату завершення пандемії коронавірусу - today.ua

За словами Білла Гейтса, до середини 2022 року найімовірніше загальний рівень інфікування та показники смертності від коронавірусу наблизяться до середніх показників сезонного грипу. Мільярдер уточнив, що про припинення пандемії можна буде говорити лише в тому випадку, якщо до вказаного часу не з'являться нові небезпечні COVID-штами.

Крім того, Білл Гейтс зазначив, що успіх боротьби з коронавірусом залежатиме від рівня охоплення населення планети препаратами для вакцинації та появою ліків для лікування небезпечного захворювання.

Мільярдер висловив упевненість, що у 2022 році не буде проблем із виробництвом вакцин від коронавірусу, тому людство зуміє перемогти пандемію. Білл Гейтс назвав точну дату завершення пандемії коронавірусу

"На тлі вироблення природного імунітету, вакцинації, появі нових препаратів рівень смертності та захворюваності має різко піти вниз", - заявив Білл Гейтс на економічному форумі в Сінгапурі.

Нагадаємо, Білл Гейтс попередив світ про небезпеку нових епідемій. Американський мільярдер побоюється як виникнення нових природних вірусів, а й біологічного тероризму.