Аномальна спека в Україні побила 130-річний рекорд: прогноз погоди на останні дні червня

Після рясних дощів на Україну обрушилася аномальна спека. Вперше за останні 130 років був побитий температурний рекорд.

Аномальна спека в Україні побила 130-річний рекорд: прогноз погоди на останні дні червня - today.ua

У Закарпатті синоптики зафіксували найвищий за майже півтора століття температурний рівень. Ртутні стовпчики піднялися в середу, 23 червня, до +39,8 градусів.

"23 червня температурний показник досяг історичного рекорду! Автоматична метеостанція "Ужгород", зафіксувала рекордну температуру за 130 років: показник термометра досяг позначки +39,8 градусів", - йдеться в повідомленні прес-служби Закарпатської обласної державної адміністрації.

Варто відзначити, що в 2002 році в Закарпатті була зафіксований рекордний показник температури повітря, тоді стовпчики термометрів досягли позначки в +37 градусів Цельсія. Аномальна спека в Україні побила 130-річний рекорд: прогноз погоди на останні дні червня За даними метеорологів аномальна спека протримається на території України кілька днів поспіль.

На весь період спекотної і сухої погоди на Закарпатті оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки. Населення закликали в період з 10 до 16 години не виходити на вулицю, прогулянки безпечно здійснювати тільки в ранковий і вечірній час.

Нагадаємо, раніше синоптики розповіли, коли в Україні відступить спека і дихати стане набагато легше. Прогноз погоди до кінця червня 2021 року.