1 вересня в університетах України: стало відомо, в якому форматі будуть навчати студентів у ВНЗ

Автор: Шевченко Лилия

Українським студентам і їхнім батькам розповіли, як буде проходити навчальний процес в університетах країни - в звичайному режимі або онлайн.

1 вересня в університетах України: стало відомо, в якому форматі будуть навчати студентів у ВНЗ - today.ua

З 1 вересня 2021 року в усіх вищих навчальних закладах України стартує навчальний процес. На тлі погіршення ситуації з поширенням у всіх областях країни нових штамів коронавірусної інфекції, з'явилися чутки, що студенти не потраплять в аудиторії, а будуть навчатися дистанційно.

Як розповіли ректори українських університетів, поки навчальні заклади готуються до навчального процесу в звичайному форматі. У Міністерстві освіти ніяких інших вказівок поки не давали. У багатьох ВУЗах вважають, що достовірна інформація про те, як будуть навчати студентів, з'явився ближче до 1 вересня.

"Так, чутки ходять, але поки офіційно такої інформації немає. Все постійно змінюється, кожен день. Коли з'явиться інформація, ми опублікуємо і на нашому сайті, і на сторінках у соцмережах. Напевно, це буде в кінці серпня", - розповіли в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана.

Популярні зараз

Аномальна спека посилиться: стало відомо, коли в Україні знизиться температура повітря

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

1 вересня в університетах України: стало відомо, в якому форматі будуть навчати студентів у ВНЗ Університети в інших містах країни активно готуються з 1 вересня відкрити свої двері для студентів. Але уточнюють, що як тільки влада держави приймуть рішення перевести ВНЗ на "дистанційку", адміністрація навчального закладу одразу ж сповістить всіх своїх студентів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що всі українські школи з 1 вересня 2021 року працюватимуть за новими правилами.