Разумков розповів про переговори з Путіним

Екс-голова верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що сідати за стіл переговорів можна і потрібно з ким завгодно, якщо від цього залежатиме доля держави. У тому числі, і з Володимиром Путіним. Але говорити з російським президентом можна на рівних лише тоді, коли за твоєю спиною стоїть сильна держава.

Разумков розповів про переговори з Путіним - today.ua

Такі міркування відставний спікер парламенту висловив в ефірі однієї з телепрограм.

Переговори треба вести з усіма, навіть із  Путіним, якщо це може позитивно вплинути на хід подій в Україні, переконаний політик.

"Треба буде вести переговори з усіма, якщо це дасть змогу нам завершити війну, повернути нам свої території, але на українських умовах", - висловив свою думку Разумков.

Щоправда, ведучий спробував зауважити, що президент РФ не готовий ні з ким розмовляти на українських умовах, на що Разумков відпарирував, що "часи змінюються".

Разумков розповів про переговори з Путіним

Втім, Путін і справді не розмовлятиме з українськими лідерами як із рівними за теперішнього стану нашої держави, каже політик. Він розуміє лише перемовини з позиції сили. А тому Україна має бути сильною державою, щоб із нею рахувалися всі.

"Все буде залежати від того, з якими переговорними умовами, позиціями ви вийдете на цей діалог", – справедливо зауважив Разумков.

Розмовляти і з недругами, і навіть із друзями краще, маючи за плечима державу із сильною економікою, дієздатною армією, потужними державними інституціями, що діють на демократичних засадах, вважає недавній "слуга", який вирішив відправитись у власне політичне плавання.

"Коли ви не ходите по світу з простягнутою рукою, а маєте свою позицію внутрішню і економічну, яка дає вам змогу говорити не лише з Росією, але й з іншими міжнародними партнерами", - не втримався Разумков від їдкого зауваження у бік колишніх соратників по партії, від яких поки нічого, крім прохань про допомогу, світ не чує.

Крім того, держава повинна мати сильний дипломатичний корпус, який здатний буде захищати її позиції на всіх міжнародних платформах. На жаль, поки усього цього в України немає. Через це Разумков остаточно розчарувався у колишніх однопартійцях і вирішив просувати власний політичний проект.

Нагадаємо, ще один колишній член команди президента Зеленського, відставний міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, розповів, кого з оточення президента він би не ризикнув назвати своїм другом.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua