"Укрзалізниця" змінила маршрути руху деяких поїздів після того, як з рейс зійшли два вантажні вагони на перегоні Райгород-Кам'янка на Черкащині. Аварія сталася у неділю, 19 червня.

Зокрема, маршрут руху змінили поїзди №731 Дніпро – Київ, №41 Дніпро – Львів та №790/792 Київ – Кременчук – Кропивницький.
За даними УЗ, ці потяги тимчасово курсуватимуть через станцію "Помічна" замість станції "Кам'янка". Час прибуття цих рейсів 20 червня зрушить на 5 годин вперед. Приміські поїзди також ходитимуть із затримкою. Зміни торкнуться поїзда №6505 Знам'янка-Шевченка, який сьогодні йтиме до станції Кам'янка. Потяг №6508 Квітково-Знам'янка курсуватиме у сполученні Квітково-Шевченка та Косарі-Знам'янка з відправкою останнього о 18:12. Потяг №6507 Знам'янка – Цвіткове розділять на дві частини. Знам'янка – Косарі вирушить о 17:12, Шевченко – Цвіткове о 20:30.
Як відомо, на 20 червня "Укрзалізниця" призначила один евакуаційний потяг із Покровська до Львова. Відправлення заплановане на 16.30. Потяг курсуватиме через Дніпро. Час відправки може бути змінено.
Популярні зараз
Нафтогаз зробив заяву про підвищення тарифу на газ в Україні
Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все
У блузці кольору ультрамарин: Олена Зеленська привітала дітей з Днем святого Миколая
Нагадаємо, 11 червня " Укрзалізниця" запустила два нові поїзди до Польщі, які курсуватимуть щодня, доки потік пасажирів буде високий.