У Києві проїзд у маршрутках та метро зросте до 20 грн за поїздку: як купити квитки зі знижкою

З нового року проїзд у столичних метро, маршрутках та комунальному транспорті підвищиться до 20 гривень за поїздку. Однак деякі категорії населення зможуть платити менше, за наявності пільгових документів.

У Києві проїзд у маршрутках та метро зросте до 20 грн за поїздку: як купити квитки зі знижкою - today.ua

Одна поїздка у комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі) коштуватиме 20 грн у разі придбання разового квитка, але у разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної картки "Муніципальна карта "Карта киянина" вартість поїздки складе 12 грн. Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість проїзду в комунальному транспорті складе від 15 до 20 грн при купівлі 50 поїздок, і 20 грн – при купівлі 1-9 поїздок.

Зі знижкою кияни зможуть купувати і місячні проїзні квитки. Одна поїздка по такому квитку коштуватиме 14,20 грн залежно від типу проїзного, також залишаться в обігу проїзні квитки, які використовуються з моменту активації: на 24, 48 та 72 години.

У Києві проїзд у маршрутках та метро зросте до 20 грн за поїздку: як купити квитки зі знижкою

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, зараз кияни мають можливість купити проїздні за ціною поїздки 6,50 грн та деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами.

Ціни на проїзд у Києві довелося підвищити, щоб забезпечити стабільну роботу комунального громадського транспорту та безпеку перевезення пасажирів. Це пов'язано зі значним зростанням вартості складових тарифу та, відповідно, економічно обґрунтованого тарифу. Востаннє так глобально ціни на проїзд у Києві переглядали у 2018 році.

Нагадаємо, які карантинні обмеження діють у громадському транспорті столиці на період запровадження "червоної зони".

ДЖЕРЕЛОunian.net