Проїзд пільговиків у громадському транспорті буде регулюватися в години пік: що зміниться для пасажирів

Проїзд пільговиків у громадському транспорті залишається болючим питанням у багатьох містах України. Місцева влада ніяк не може врегулювати питання дозволеної кількості пільговиків, яких можна за раз перевозити в одній маршрутці. Вирішити проблему з пільговими перевезеннями допоможе технологія Smart City.

Проїзд пільговиків у громадському транспорті буде регулюватися в години пік: що зміниться для пасажирів - today.ua

Директор з розвитку бізнесу компанії Renome Smart Валерій Сіроштан анонсував, що технологія Smart City за рахунок емісії карти дозволить пільговику зафіксувати факт, що він зайшов в транспорт. Кожен транспортний оператор, в свою чергу, зможе отримувати інформацію, скільки пільговиків він перевозить. Їх кількість поки не визначена, але коли точна цифра буде відома, то ні в кого не виникне бажання сперечатися з водієм та благати його взяти у салон ще одного пільговика. Проїзд пільговиків у громадському транспорті буде регулюватися в години пік: що зміниться для пасажирів У систему також буде вбудований механізм емісії карти, який дозволить ідентифікувати пільговиків. На сьогоднішній день жоден населений пункт України не має чіткого обліку пільговиків, хоча згідно із законодавством, у нас їх 13 категорій, в тому числі діти до 6 років.

Також повинен бути розроблений спеціальний графік проїзду для пільговиків, який допоможе розвантажити транспорт в години пік, коли маршрутки забиті пасажирами, що повертаються з роботи. Пільговиків будуть стимулювати їздити не в години пік, щоб уникнути товкучки.

Нагадаємо, що вартість проїзду в міському транспорті продовжує зростати. З 15 вересня проїзд подорожчає в Одесі, Бердянську, в деяких містах Дніпропетровської та Луганської областей. Влітку вартість проїзду підвищилася у столиці, передмістях Києва, і ще низці міст.

Раніше повідомлялося, які правила проїзду діють для дітей в громадському транспорті.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua