Прогноз погоди на початок березня: синоптики розповіли, в яких областях потепліє вже сьогодні

Березень в Україні почався без опадів, але з похолодання. У найближчі кілька днів денна температура повітря буде коливатися від +2 до +9 градусів, вночі синоптики передають заморозки до -1 градуса. Істотне потепління українці відчують лише в кінці місяця.

Прогноз погоди на початок березня: синоптики розповіли, в яких областях потепліє вже сьогодні - today.ua

Згідно з прогнозом "Укргідрометцентру", 1 березня найтепліше буде на Заході України. В Івано-Франківській та Хмельницькій областях буде до +3 ... +5, у Львівській, Тернопільській, Луцькій та Рівненській областях буде до +4 ... +6 градусів, в Ужгороді до +7 ... +9 градусів.

На сході країни буде прохолодніше. Вдень температура повітря максимум прогріється до +4 градусів тепла. Вночі синоптики передають до 0 ... +2 градусів. У північних областях України також очікується плюсова температура і без опадів.

У центральних регіонах синоптики обіцяють в перший день березня до +3 ... +5 градусів. На півдні тепло і без опадів. У Херсонській, Миколаївській та Одеській областях +3 ... +5. У Києві без опадів, до 2 ... 4 градусів вдень і до -1 вночі. При цьому буде дути північно-західний вітер до 5-10 м / с. Прогноз погоди на початок березня: синоптики розповіли, в яких областях потепліє вже сьогодні У вівторок, 2 березня, в Україні стане ще тепліше. Синоптики прогнозують на Заході до +8 ... +11 градусів вдень і до -1 ... +1 вночі. На Півдні також буде тепло і сонячно, до +6 ...+8 градусів. У східних областях очікуються короткочасні опади. Дощі пройдуть в Луганській, Харківській і Сумській областях. У столиці завтра очікується суха погода, вдень до +4 ... +6 градусів, вночі - до -1 ... +1 градуса. Вітер північно-західний, 7-12 м/c. Прогноз погоди на початок березня: синоптики розповіли, в яких областях потепліє вже сьогодні Раніше повідомлялося, якою буде погода в березні в Україні за прогнозом народних синоптиків.