Погода в травні 2021: синоптики обіцяють українцям стабільне потепління

Квітень 2021 року видався рекордно холодним. Синоптики обіцяють, що погода в травні нарешті порадує українців весняним теплом. Середня температура повітря в травні становитиме +14 ... +18 градусів тепла. Детальніше про погодні умови розповіли в "Укргідрометцентрі".

Погода в травні 2021: синоптики обіцяють українцям стабільне потепління - today.ua

У порівнянні з дощовим квітнем, в травні кількість опадів очікується в західних областях до 62-89 мм, в Карпатах очікується до 134 мм, а в інших областях до 28-50 мм. Середня добова температура повітря складе +15 ... +17 градусів вже в другій половині травня. Погода в травні 2021: синоптики обіцяють українцям стабільне потепління Середня місячна температура повітря в першій половині місяця, за прогнозом синоптиків "Укргідрометцентру", становитиме +13 ... +15 градусів тепла, а в гірських районах до +7 ... +12 градусів тепла. У той же час абсолютний мінімум температури повітря становить 0 ...- 6 градусів морозу, в Карпатах, а на узбережжі морів 0 ... +3 градусів тепла.

Абсолютний максимум температури повітря в травні складе +31 ... +37 на півдні Одеської області. Тепло буде і в Луганській області - місцями вдень до +38 градусів, в горах синоптики передають максимум +22 ... +30 градусів.

В цілому, в травні буде тенденція на потепління. Різких перепадів температур не прогнозується.

Нагадаємо, що на цих вихідних Україну вночі накрили сильні заморозки на грунті.