Погода на літо в Україні: синоптики попередили про посуху і бурі

Весна в Україні в цьому році очікується пізня, тому в середині березня ще відчувається зимова погода. Літо також не наступить за календарем, і початок червня буде холодним, але потім синоптики передають посуху, яка триватиме до середини серпня. У вересні ще також буде триматися спека.

Погода на літо в Україні: синоптики попередили про посуху і бурі - today.ua

Синоптик Віра Балух зазначила, що в 2021 році літо в Україні може опинитися під впливом кліматичного явища Ла-Ніньї, яке регулярно виникає в тропічних широтах південної частини Тихого океану, і приносить посуху. У наших краях це рідкісне явище, але його вплив може доходити і до України.

За словами синоптика, посуху змінюватимуть періоди дощів. Циклони, які неминуче будуть проходити з заходу і південного заходу через територію України, виявляться більш потужними, ніж в минулому році, і будуть супроводжуватися бурями і грозами, додала Балух. Погода на літо в Україні: синоптики попередили про посуху і бурі Народний синоптик Леонід Горбань в свою чергу прогнозує, що червень в Україні буде дощовий, але жаркий. В середині липня очікується пік спеки, перша половина серпня, за його прогнозом, також буде спекотною і посушливою. А в другій половині місяця спека послабшає, пройдуть невеликі дощі, а в кінці серпня знову похолодає.

У вересні Горбань передає багато жарких днів, жовтень очікується прохолодним і сухим, але порадує бабиним літом, а зима буде ранньою.

Раніше повідомлялося, якою буде погода в Україні в найближчий тиждень, і де пройдуть дощі.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua