П'ять кімнатних рослин, які несуть небезпеку для здоров'я дітей

Автор: Лобанова Єлизавета

Не всі кімнатні рослини очищають повітря і сприятливо впливають на мешканців будинку. Серед них є і ті, які можуть бути отруйними і нести шкоду здоров'ю при взаємодії з ними. Якщо для дорослої людини тісне спілкування з такими квітами може закінчитися максимум висипом, то діти можуть постраждати сильніше.

П'ять кімнатних рослин, які несуть небезпеку для здоров'я дітей - today.ua

До найнебезпечніших домашніх рослин відноситься молочай, сік якого отруйний. Отруйними вважаються також монстера, антуріум і диффенбахія. Досить поширений кактус - тріхоцеріус - має небезпечні колючки. Укол рослини може викликати параліч нервової системи.

Молочай

Молочай виділяє молочний сік, який є отруйним. А ще є різновиди молочаю з колючками на стеблах. Якщо вазон стоїть в доступі до дитини, то вона може і вколотися, і отруїтися соком. Тому краще тримати рослину подалі від дитячих очей.

Монстера

У монстери отруйні листя. Цю рослину не так часто можна зустріти в квартирах, адже вона швидко розростається і займає багато місця. До того ж, це одна з небагатьох рослин, яка поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ. Людина, що спить в кімнаті з монстерою, може померти від удушення. П'ять кімнатних рослин, які несуть небезпеку для здоров'я дітей

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Аутуріум

Сік антуріума вважається отруйним. Його попадання в організм викликає запалення всіх слизових оболонок з руйнуванням тканин. У кімнаті дитини цю рослину ставити категорично не можна. При попаданні соку антуріума до рота з'являється відчуття печіння, розвивається рясне слиновиділення, набряк губ, язика і гортані, а потрапляння в очі - кон'юнктивіт. П'ять кімнатних рослин, які несуть небезпеку для здоров'я дітей

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Диффенбахія

Це дуже популярна рослина, яку можна зустріти в багатьох квартирах і будинках. Не всі знають про отруйні властивості диффенбахії, сік листя якої провокує виникнення виразок на тілі і слизових. Якщо листок рослини пожує домашня тварина або дитина, то можуть виникнути серйозні отруєння аж до анафілактичного шоку.

Тріхоцеріус

Цей кактус містить отруту в своїх колючках. Він очищає повітря, але в той же час потрапляння тріхоцеріуса в організм людини може викликати параліч. Сік всередині колючок має галюциногенні властивості. При контакті кактуса зі шкірою людини, а тим більше дитини, виникає оніміння і втрачається чутливість. П'ять кімнатних рослин, які несуть небезпеку для здоров'я дітей Раніше повідомлялося, які кімнатні рослини краще за інших очищають і зволожують повітря в квартирі.