Останній прогноз синоптика Леоніда Горбаня: в Україну зима прийде вже в листопаді

Народний синоптик Леонід Горбань пішов з життя 1 жовтня. За два тижні до смерті він зробив свій останній прогноз погоди, розповівши, яким буде листопад в Україні. Горбань спрогнозував нестабільну погоду, ранню зиму і багато опадів протягом останнього місяця осені.

Останній прогноз синоптика Леоніда Горбаня: в Україну зима прийде вже в листопаді - today.ua

Протягом першого тижня листопада народний синоптик спрогнозував температурні "гойдалки". 1-2 листопада, за його прогнозом, очікується до +4 градусів, але вже після 3 листопада температура впаде практично до 0 градусів. Вночі можливі морози в межах -1 ... -3 градусів.

З 6 по 8 листопада стовпчики термометрів покажуть до +8 ... +10 градусів, а з 8 листопада розпочнеться похолодання. До 16 листопада денний температурний максимум складе +4 ... +6 градусів. Леонід Горбань зазначив у своєму прогнозі, що така погода є аномальною для листопада. Останній прогноз синоптика Леоніда Горбаня: в Україну зима прийде вже в листопаді Вже 19 листопада народний синоптик прогнозує перші заморозки як вночі, так і вдень. 20 листопада вдень повітря прогріється до +2 ... +3 градусів, що характерно для грудня більше, ніж для листопада. Холоди триватимуть до 24 листопада. Вдень очікується до -5 градусів вдень і до -7 ... -9 градусів вночі.

У листопаді опадів синоптик передає чималу кількість опадів. Вже 2 листопада можливий сніг з дощем, на 8, 10, 11 і 14 листопада Горбань спрогнозував невеликий дощ, а на 20, 24, 25 і 28 листопада - сніг.

Раніше народний синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди до середини жовтня.