Осінь в Україні буде ранньою і холодною: синоптики озвучили прогноз погоди до середини вересня

Осіння погода почнеться в Україні вже з середини серпня. Спекотних днів залишилося вже небагато, і вже з 11 серпня країну накриє новий циклон, а з ним температура повітря знизиться до +24 ... +26 градусів. Такий прогноз озвучила завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометінституту Вазіра Мартазінова.

Осінь в Україні буде ранньою і холодною: синоптики озвучили прогноз погоди до середини вересня - today.ua

Синоптик уточнила, що зниження температури буде спостерігатися приблизно з 11 по 20 серпня. З другої половини серпня в Україні почнеться молоде "бабине літо", а в середині вересня погода в країні вже буде по-осінньому холодною.

Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що перша половина вересня в центральній частині України буде досить теплою, а 13-14 вересня стануть останніми найтеплішими днями осені. Вже 17 вересня синоптик прогнозує, що нічна температура складе всього +6 ... +8 градусів, а денна +18 ... +20 градусів.

На поточному тижні, з 9 по 15 серпня, опади плавно перемістяться з західних до центральних і східних областей. Температура повітря коливатиметься від +25 до +27 градусів, в південних і східних областях - до +29 ... +32 градусів. Осінь в Україні буде ранньою і холодною: синоптики озвучили прогноз погоди до середини вересня У понеділок, 9 серпня, в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Волинській та Рівненській областях очікуються грози. У всіх інших регіонах буде сухо і сонячно. Вдень стовпчики термометрів в західних областях покажуть до +24 ... +27 градусів, в Києві - від +29 до +31 градуса, на Сході і Півдні - до +29 ... +34 градусів. Вітер північний, 3-8 м/c.

Раніше синоптик Наталка Діденко розповіла про зміну погоди в середині серпня.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net