Обережно, міна: як навчити дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети

Автор: Леся Ловіцька

Російські окупанти залишили після відступу вибухонебезпечні предмети, які цікаві багатьом українським дітям. Представники ЮНІСЕФ, що діє під егідою Організації Об'єднаних Націй, дали поради батькам, як убезпечити малих.

Обережно, міна: як навчити дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети - today.ua

Дитячий фонд ООН закликав мешканців України не втрачати пильності у повоєнний період. Експерти рекомендують провести зі школярами профілактичні бесіди. Вони рекомендували вибрати зручний момент та захопити дитину новою інформацією.

Фахівці порадили вибрати час, коли діти не зайняті мультфільмами чи іграми. Це потрібно, щоб їх увага була сконцентрована на вас.

Покажіть дитині зображення фугасної протипіхотної міни. Спочатку краще обмежитись ілюстрацією, а потім продемонструвати реальну. Поясніть, що це міна, якої не можна торкатися. Вона може розірватись і нашкодити людині.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Обережно, міна: як навчити дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети

Поцікавтеся у дітей, на що схожий представлений предмет. Підкресліть, що міна хоч і нагадує гарного метелика, але несе в собі небезпеку. Вона може бути коричневою або зеленою, лежати у траві, під будинком або в кущах, де йшли бої.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Скажіть дітям, що найкраще рішення – одразу повідомити про знахідку дорослим, які викличуть рятувальників. Проте самим неповнолітнім у жодному разі не можна підходити та чіпати міну, поінформував ЮНІСЕФ Україна у соцмережі Facebook.

Нагадаємо, раніше популярний астролог Дмитро Уранус спрогнозував завершення війни.