Названі найкрасивіші місця України, які варто відвідати на вихідних

В Україні безліч красивих місць, які повинні бути в списку туристів. Для місцевих жителів ці пам'ятки вже здаються звичними, але для всіх інших буде корисно знати, куди можна відправити на вихідних, щоб провести цікаво час, побути на природі і зробити красиві фотографії.

Названі найкрасивіші місця України, які варто відвідати на вихідних - today.ua

Буцький каньйон

Це чудо природи розташоване в Черкаській області в смт. Буки. У цій місцевості протікає річка Гірський Тікич, а біля неї розташовані високі скелясті береги, які і утворили Буцький каньйон. Місце популярне серед любителів піших прогулянок, альпіністів і всіх прихильників активного відпочинку. Виїжджати сюди потрібно на машині, і тільки вранці. Тут достатньо місця, щоб розкласти намет і залишитися на кілька днів.

Тунель кохання

Наступна визначна пам'ятка розташована в Рівненській області. Це одне з наймальовничіших місць країни, куди з'їжджаються всі закохані. Тут проводять весільні фотосесії і просто прогулюються сім'ями. Це місце являє собою зелений тунель в лісовому масиві довжиною близько 4 км, створений заростями дерев і кущів, які сплелися між собою і створили ландшафтну споруду у вигляді арки. Існує легенда, що якщо закохана пара, яка пройде через тунель, загадає бажання, то це бажання обов'язково здійсниться. Названі найкрасивіші місця України, які варто відвідати на вихідних

Бакота

Це село розташоване в Хмельницькій області. У 1981 році в ході будівництва Новодністровської ГЕС населення цього населеного пункту було виселено в сусідні міста, а саме село повністю затопило водою. Сьогодні це місце неймовірної краси, і сюди приїжджають милуватися заходами сонця з усієї України. Тут розташована затока Дністра, є гарні пляжі і монастир в скелях. Вода тут холодна, але нібито лікувальна. Названі найкрасивіші місця України, які варто відвідати на вихідних

Будиночок рибалки

У селі Старий Солотвин Житомирської області розташована невелика дерев'яна хатина, яка виглядає, як з казки. Якщо будете проїжджати поблизу, обов'язково відвідайте це місце, щоб влаштувати тематичну фотосесію. Хатина розташована на невеликому острові, який прозвали Острів любові. Будиночок оточений водою і декількома деревами, а веде до нього невеликий дерев'яний міст. Тут можна розбити намет і вночі дивитися на зірки разом зі своєю другою половинкою. Названі найкрасивіші місця України, які варто відвідати на вихідних Раніше повідомлялося, в яких містах України найбрудніше повітря серед 39 населених пунктів країни.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua