Метро у Києві змінило графік роботи: які станції закриті, і як часто їздитимуть поїзди

Столичний метрополітен з 6 червня змінив графік роботи. Частину станцій, як і раніше, буде закрито, деякі вестибюлі на станціях столичної підземки відкриються, а інтервали між поїздами будуть скорочені.

Метро у Києві змінило графік роботи: які станції закриті, і як часто їздитимуть поїзди  - today.ua

Чекати на поїзд пасажирам доведеться до 4-5 хвилин на годину пік і у звичайний час – до 8-10 хвилин. Інтервал руху скоротили, а отже, кияни зможуть швидше добиратися до пункту призначення.

Все ще закритими виходи та входи в підземку залишаються на станціях "Хрещатик", "Дніпро", "Гідропарк" та "Майдан Незалежності" - потяги курсують повз них без зупинок.

Також залишається закритим пересадковий вузол "Хрещатик" – "Майдан Незалежності".

З сьогоднішнього дня відновлює роботу другий вестибюль на станціях "Дарниця" та "Видубичі". Метро у Києві змінило графік роботи: які станції закриті, і як часто їздитимуть поїзди На станції "Осокорки" запрацює вестибюль №1 (у напрямку ст. "Славутич"), при цьому вестибюль №2 залишається закритим.

Також на станції "Лісова" запрацює вестибюль №2 (у напрямку Броварів), а вестибюль №1 – закритий.

У випадку повітряної тривоги рух наземними ділянками київського метрополітену зупиняється. Підземні станції метрополітену продовжують виконувати функцію укриття, і люди можуть перебувати у метро цілодобово.

Раніше повідомлялося, що столична влада має намір розглянути питання про підвищення тарифів на проїзд у Києві.

ДЖЕРЕЛОubr.ua