Київська область запровадила нові правила проїзду у громадському транспорті: COVID-сертифікати стануть обов'язковими

У громадському транспорті по Київській області з 13 листопада будуть введені обмеження. З суботи користуватися автобусами, маршрутками та електричками зможуть лише ті пасажири, які матимуть при собі COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тест на коронавірус, отриманий не пізніше ніж за 72 години до дня поїздки, або довідку про одужання від коронавірусу.

Київська область запровадила нові правила проїзду у громадському транспорті: COVID-сертифікати стануть обов'язковими - today.ua

Через погіршення ситуації з коронавірусом на Київщині вирішили посилити правила проїзду для громадян. Повністю припиняти роботу громадського транспорту в областях "червоної зони" уряд цього разу не наважився, тому обмежилися посиленням обмежень для водіїв та пасажирів.
Щоб скористатися громадським транспортом у Київській області, з 13 листопада необхідно мати при собі один із документів:

  • COVID-сертифікат, що підтверджує повний курс вакцинації;
  • негативний ПЛР-тест або експрес-тест, зроблені не пізніше ніж за 72 години до поїздки;
  • довідку про одужання від коронавірусу, яка підтверджена в Єдиному державному веб-порталі електронних послуг з використанням програми "Дія"

Київська область запровадила нові правила проїзду у громадському транспорті: COVID-сертифікати стануть обов'язковими Скільки триватимуть дані обмеження, наразі невідомо. Попередньо "червону зону" у Києві та Київській області запроваджено на місяць, а це до 1 грудня. Проте все залежатиме від епідеміологічної ситуації в регіоні.

Раніше повідомлялося, що в Україні розширили перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації від COVID.

ДЖЕРЕЛОukranews.com