Кличко пригрозив пускати в громадський транспорт тільки вакцинованих громадян

Київ знаходиться в "жовтій" карантинній зоні, але місцева влада вже готує список обмежень в разі переходу до більш жорстких карантинних заходів. Зокрема, мер столиці Віталій Кличко пропонує обмежити проїзд в громадському транспорті для невакцинованих громадян.

Кличко пригрозив пускати в громадський транспорт тільки вакцинованих громадян - today.ua

За словами Кличка, розглядається сценарій введення нових обмежень, при яких проїзд у транспорті, присутність на масових заходах, походи в кафе та ресторани, а також в місця, де є ймовірність близького контакту з великою кількістю людей, буде дозволено тільки при наявності QR-коду про вакцинацію.

Такі заходи мер хоче ввести для того, щоб повністю не ізольовувати людей один від друга і не закривати їх по домівках. Однак, поки такий варіант обмежень знаходиться на стадії обговорення, і можливий він буде, тільки якщо Київ перейде в "червону" зону. Кличко пригрозив пускати в громадський транспорт тільки вакцинованих громадян Кличко наводить для прикладу інші європейські міста, де власники QR-кодів про вакцинацію мають право без обмежень відвідувати кафе, ресторани, концерти, тощо.

Контролювати наявність QR-кодів буде поліція і співробітники комунальних підприємств, планує Кличко.

Раніше дружина Віталія Кличка розповіла про своє захоплення, яке вона розвиває, проживаючи в Німеччині.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua