Дощі, заморозки і перший сніг: синоптики оновили прогноз погоди на жовтень 2021

Синоптики оновили прогноз погоди на жовтень в Україні. Другий місяць осені буде таким же мінливим, як і вересень, але опадів у перші двадцять днів жовтня практично не буде. Перший сніг може випасти вже в кінці місяця.

Дощі, заморозки і перший сніг: синоптики оновили прогноз погоди на жовтень 2021 - today.ua

За прогнозом синоптиків, середня температура повітря в жовтні буде триматися в межах +10 ... +17 градусів, у другій половині місяця буде в середньому +8 ... +10 градусів. Бабине літо очікується на Покрову, 14 жовтня. Це повинен бути найтепліший день осені. Дощі, заморозки і перший сніг: синоптики оновили прогноз погоди на жовтень 2021 Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що в перші дні жовтня буде досить прохолодно, а 4-5 числа вірогідні холодні дощі. До кінця першої декади місяця потеплішає до +20 градусів тепла. Після Покрови похолодає до +6 ... +8 градусів, очікуються холодні дощі. Орієнтовно 20 жовтня нічні заморозки вдарять в східних і північних областях, можливий мокрий сніг. Після 25 жовтня ненадовго потеплішає до +10 градусів і буде сухо.

Листопад Україні очікується досить холодним і, можливо, холодніше за грудень. На початку місяця обрушаться холодні дощі, до кінця першої декади небо проясниться всюди, крім південних областей. Вдень температура буде близькою до нуля або трохи вище. Вже 24-25 листопада в Україні фактично почнеться зима, зі снігом і морозами.

Раніше повідомлялося, якою буде погода на вихідних 26-27 жовтня по всій Україні.