Догляд за помідорами: що робити, щоб плоди не тріскалися і не гнили при дозріванні

Автор: Лобанова Єлизавета

Дачники та городники часто стикаються з такою проблемою, як тріщини на помідорах. Плоди зав'язуються, ростуть, починають достигати, і коли до збору врожаю залишаються лічені тижні, раптово шкірка розкривається і помідори починають миттєво псуватися. Цю проблему ігнорувати не можна, і боротися з нею потрібно обов'язково.

Догляд за помідорами: що робити, щоб плоди не тріскалися і не гнили при дозріванні - today.ua

Причиною появи тріщин на помідорах в першу чергу є неправильний полив рослин. Рясний полив помідорів під час спеки строго заборонений. Потім не дивуйтеся, звідки на помідорах тріщини. Під час спеки помідори потрібно поливати двічі на тиждень, а в дощову пору рекомендується поливати рослини не частіше ніж один раз на п'ять днів. Лити воду досвідчені городники радять безпосередньо під корінь.

Варто приділити особливу увагу догляду за помідорами в теплицях. Там вони тріскаються частіше, ніж на вулиці. Потрібно регулярно оглядати кущі на наявність перших ознак захворювань і створити правильний температурний режим. Для цього варто регулярно провітрювати приміщення, відкриваючи двері та кватирки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Влітку повітря в теплиці легко і швидко нагрівається до високих температур. У зв'язку з цим зростання плодів сповільнюється, і шкірка помідорів стає твердою. Саме через це в подальшому при достиганні плода вона буде розтріскуватися. Догляд за помідорами: що робити, щоб плоди не тріскалися і не гнили при дозріванні Якщо помідори висаджені в грунт, то вони не повинні весь день знаходиться під відкритим сонцем. Подбайте про створення тіні, наприклад, натягніть над помідорами сітку.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Раніше повідомлялося, які використовувати підгодівлю для домашніх томатів, щоб вони давали щедрий урожай.

Головне