Біженці з України заполонили ринок праці в Чехії: які вакансії пропонують і скільки платять

Автор: Лобанова Єлизавета

Українським переселенцям у Чехії пропонують вакансії у різних сферах, і вже 24 тисячі біженців з України отримали роботу у Чехії на підставі виданої ним спеціальної однорічної візи.

Біженці з України заполонили ринок праці в Чехії: які вакансії пропонують і скільки платять - today.ua

На сьогоднішній день Чехія видала понад 300 тисяч спеціальних віз біженцям з України. Служба зайнятості Чехії зареєструвала понад 8300 заяв щодо прийому на роботу від українців.

Інтерес до українців чеські роботодавці мають. У країні багато підприємств, на яких вистачить робочих місць, як чехам, так і іммігрантам.

Більшість українців, які отримали роботу, влаштувалися в Чехії на заводи, в логістичні центри, у сфери транспорту та послуг. Біженці з України заполонили ринок праці в Чехії: які вакансії пропонують і скільки платять Роботу в Чехії українці можуть шукати на місцевих сайтах Hyperinzerce, DobraPrace, Annonce, Prace, Jobs та багатьох інших. Деякі роботодавці окремо вказують, що це робота "для переселенців".

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Середня заробітна плата у Чехії становить від 10 000 до 35 000 (від 13 500 до 47 200 гривень) крон на місяць. Рівень оплати праці залежить від спеціалізації та від регіону. Найвищі зарплати – у сфері IT. Володіючи англійською мовою, можна працювати дистанційно та отримувати від 2500 євро на місяць.

Раніше повідомлялося, що Польща продовжує програму допомоги полякам, які приймають у себе біженців з України.