Бійців тероборони відправлятимуть на фронт: названі умови

Автор: Лобанова Єлизавета

Володимир Зеленський підписав закон №6521, згідно з яким бійців територіальної оборони можуть призивати на фронт. Нововведення набуло чинності 12 червня.

Бійців тероборони відправлятимуть на фронт: названі умови - today.ua

Таким чином, якщо до сьогодні територіальна оборона виконувала завдання лише в межах відповідної територіальної громади, то після набуття чинності новим законом ТРО зможе виконувати завдання на всій території України, включаючи райони ведення військових (бойових) дій, у тому числі тимчасово окуповані території.

Прийматиме рішення про те, кого з бійців залишати на місцях, а кого відправляти на фронт, буде головнокомандувач Збройних сил України. Бійців тероборони відправлятимуть на фронт: названі умови Потрапити до тероборони можуть усі бажаючі віком від 18 до 60 років, які служили у ЗСУ чи правоохоронних органах. Тих, хто не служив, зараховуватимуть після присяги. Усі військовослужбовці будуть гарантовано одержувати грошове забезпечення, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров'я, при цьому за ними зберігається місце роботи, посада та заробіток на час служби.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб стати добровольцем територіальної оборони, потрібно звернутися до військкомату за місцем прописки. При собі мати паспорт. Якщо місцеві загони тероборони вже переповнені, охочим можуть відмовити у прийнятті на службу.

Популярні зараз

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Українцям готують велике підвищення податків

В ООН зробили заяву про мобілізацію українських біженців

НБУ змінив умови купівлі валюти в Україні: банки вимагатимуть додаткову інформацію

Раніше повідомлялося, де і кому дозволено вручати повістки у воєнний час, і яке покарання загрожує за ухилення від служби.