Аваков розповів, кого з оточення Зеленського він боїться назвати своїм другом

Екс-міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів,  до кого з оточення президента Зеленського він ставиться сентиментально, і кого, за певних обставин, міг би назвати своїм другом.

Аваков розповів, кого з оточення Зеленського він боїться назвати своїм другом - today.ua

Такими одкровення колишній найвпливовіший силовик країни поділився з одним із українських видань.

Отже, Арсен Аваков із певною сентиментальністю ставиться до першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра. Саме його він вважає найрозумнішою людиною в оточенні президента.

"У моєму розумінні – Шефір один із дорослих розумних людей в оточенні Зеленського, який розуміє, як небезпечно не враховувати балансові думки, не враховувати думки професіоналів. І він завжди такий у хорошому сенсі "премудрий піскар" Салтикова-Щедріна…Ми приблизно одного віку люди і обмінюємося думками на будь-яку точку зору. Звідси я маю до нього певний сентимент", - признався Аваков.

Аваков розповів, кого з оточення Зеленського він боїться назвати своїм другом

Назвавши Шефіра "дорослим і розумним" чоловіком, він, очевидно, натякнув, що решта – не такі дорослі і не такі розумні. Аваков також сказав, що може й волів би назвати Шефіра або ще когось із оточення гаранта своїм другом, але не ризикне.

"Я зараз нікого не назву ні другом, ні товаришем. Щоб не створити проблем. Ні йому, ні багатьом іншим", - зауважив Арсен Борисович.

Отже, в українській політиці друзів немає, втім, як і взагалі у світі політики. Є лише тимчасові попутники, що в якісь періоди разом проти когось "дружать".

Арсен Аваков також відверто прокоментував свої стосунки з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Екс-міністр каже, що Єрмак до призначення на посаду керівника ОП і після призначення – то абсолютно дві різні людини. І якщо з тим, першим, Єрмаком він був добре знайомий, і їхні погляди на багато речей збігалися, то другий Єрмак виявився для нього несподіванкою.

"Він став керівником Офісу і людина почала змінюватися. І довелося знайомитися з ним наново…У Єрмака безліч достоїнств. Деякі справді дуже складні речі він зробив, як, наприклад, провів обмін тоді наших політв'язнів. І я йому тоді сказав: "Багато людей, може, цього не розуміють і недооцінюють, це фундаментальна складна річ, ти великий молодець". А потім він почав бути апологетом багатьох речей, яких я не підтримую", - поділився Аваков.

У цьом ж інтерв'ю Аваков відповів на ще багато питань, які цікавлять соціум. Зокрема, він спростував чутку про його політичний союз із відставним спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим.

Однак на більшість питань хитрий політик, якому ніяк не пасує додаток "екс", не відповів або не дав конкрентної відповіді. Це може означати, що Арсен Аваков не пішов із політики, а просто взяв тайм-аут до більш сприятливих часів.

Нагадаємо, незабаром після своєї відставки Арсен Аваков із задоволення відпочив в Італії. Підписники політика тоді навіть зауважили, що він "поміняв" обличчя із вічно заклопотаного на усміхнене і безтурботне.

ДЖЕРЕЛОglavcom