Арахамія озвучив умови, за яких Україна підпише мирний договір із РФ

Договір між Україною та РФ підпишуть за дотримання низки умов. Глава української делегації на переговори між Україною та Росією у Стамбулі Давид Арахамія озвучив умови, за яких буде підписано мирний договір.

Арахамія озвучив умови, за яких Україна підпише мирний договір із РФ - today.ua

Україна погодиться підписати новий договір з Росією лише після того, як з території держави буде виведено російські війська. Йдеться про території, що були під контролем України до 23 лютого 2022 року. Про це розповів український нардеп Давид Арахамія.

За словами глави української делегації на переговорах з Росією, виведення військ є обов'язковою умовою для обговорення та підписання договору між Україною та РФ.

Другою умовою для підписання договору з РФ є звільнення окупаційних військ півдня Херсонської області, так званого "коридора" на Крим.

За словами Арахамії, питання про виведення російських військових формувань з території Криму та ОРДЛО поки що «винесене за дужки» і не обговорюється.

У свою чергу, українська сторона готова підписати новий міжнародний договір про нову систему гарантій власної безпеки. У цьому документі буде зафіксовано позаблоковий та без'ядерний статус держави, нейтралітет та відмова від вступу до військово-політичних союзів.

Раніше повідомлялося, до яких ще країн Росія готова прийти з "денацифікацією".